Paronex IK

Hakkımızda

Paronex kullanıcılarına kolay, güvenli, hızlı ve 7/24 destek ekipleri ile kripto para işlem deneyimi sunan kripto para borsa platformudur. 2020 Haziran ayında faaliyetine başlayan şirketimiz, hızla yenilenen ve gelişen Dünya’nın yakın bir takipçisi olarak odağında «insan» olan ve şimdinin Dünyasında bizlerin ihtiyacı olan finansal hizmetlerin merkezini oluşturduğu, sürdürülebilir ve gelişmeye açık finansal teknolojiler üreten bir şirket olma hedefindedir.
Şimdi Paronex Zamanı!

Paronex’e şimdi üye olmak için tıklayın.VİZYON

Dünyayı anlayan Finansal Teknolojiler!
Yenilikçi finansal teknoloji ve ürünler ile insanlara Şimdiki zamana uygun dijital kullanıcı deneyim alanları yaratmayı hedefliyoruz.

MİSYON

İnsan yaşamına değer katan ve şimdi ile buluşturan yenilikçi teknolojiler, ürünler ile değişen ve gelişen Dünya’ya entegrelerini sağlamak.

DEĞERLERİMİZ


Girişimci Olmak

Yaşadığımız Dünyaya uyum sağlıyor, yenilikleri keşfediyor ve insanların ihtiyaçlarına odaklı üretimler gerçekleştiriyoruz.

İnsan Odaklılık

Ürettiğimiz teknoloji ve hizmetlerin merkezine insan ihtiyaçları, kazanımını, güveni yerleştiriyoruz.

Sürdürülebilir Büyüme

Ürettiğimiz teknoloji ve hizmetlerin bireysel büyümesine değil oluşturduğumuz ekosistemin sürekli ve sürdürülebilir büyümesine odaklanıyoruz.

Operasyonel Mükemmelliyetçilik

Tüm çalışmalarımızda teknolojik gelişmeleri, insan aklını ve verim sağlamayı önceliklendirip ortaya koyduğumuz operasyonların güvenilir ve etkili olmasını önemsiyoruz.

Nitelikli İnsan Kaynağı

Alanında gerekli donanımlara sahip, iş disiplininde yeniliklere açık, keşfeden, öğrenen ve öğreten, profesyonel ve açık fikirli bir yaklaşımla insan kaynağımızı oluşturuyor ve birbirimizden öğrendiğimiz şeffaf bir ortam oluşturuyoruz.